«DoctorZap»
Teorija un principi
«DOCTORZAP» procedūras
Piecpadsmit iemesli
pēc «DoctorZap»
«DoctorZap» padomi
Hildas Klarkas
priekšgājēji un sekotāji
Ierīces režīmu rādītājs
Tehniskie dati utt..
Kontakti
 
 


 
ВСЕМ!
 
тампон китай
 
 
 
 
 

 
 
.
 
«DOCTORZAP» procedūras

 «DoctorZap» procedūras nodrošina šūnu drenāžas  funkciju.Pazūd tūska, un reizē ar to arī daudz kaitīgu produktu, kas saindē orgānus un audus.

Ierīces darbības ietekmē tiek normalizēta tauku, ogļhidrātu, olbaltumvielu un minerālvielu apmaiņa.

 Aktivizējas izvadīšanas procesi palielinās no organisma izvadāmo sārņu apjoms saglabājoties skābju un sārmu līdzsvaram asinīs.

 No problemātiskajām zonām iziet liekais šķidrums un toksiskās vielas. P veida impulsi uzlabo hemodinamiku un ādas trofiku, uzlabo mikrocirkulāciju un nostiprina asinsvadus. Mostas dabiskie apmaiņas procesi. Normalizējas hormonālais statuss.

Ierīce «DoctorZap» mobilizē organisma aizsargspēkus  cīņai ar vīrusiem, baktērijām un citiem kairinātājiem, kuri izraisa iekaisumu bez vispārējiem intoksikācijas simptomiem vai ar tiem.

To veicina divi faktori: asinsrites uzlabošanās iekaisuma perēklī  un atbrīvošanās no patogēniem, uz kā rēķina strauji palielinās asins šūnu elementu nepieciešamais daudzums, kuri veic fagocitozi. Venozo asiņu atplūde no iekaisuma perēkļa veicina ātrāku toksīnu izvadīšanu no šūnām.

«DoctorZap» sekmīgi izmanto gan lokālo iekaisuma procesu, gan dažādu infekciju ārstēšanai.

«DoctorZap» atjauno asinsvadu elastību, likvidē asinsvadu spazmas, aktivizē limfas kustību. Pateicoties šim efektam, ierīci var izmantot tūskas gadījumā, kas saistīta ar vēnu saslimšanu, sirds patoloģiju, pienskābes uzkrāšanos, limfas atteces traucējumiem, urīnizvades sistēmas slimībām

JONOFORĒZES PROCEDŪRA:
Ierīci  «DoctorZap»  var izmantot jonoforēzei  "procedūra šķidro ārstniecības preparātu ievadīšana organismā".
 
Lai veiktu jonoforēzes procedūru, nepieciešams: samērcēt marles salveti ar jebkurām zālēm, kas sajauktas ar tīru ūdeni. Salveti nospiež un uzliek vajadzīgajā ķermeņa vietā.

 Pa virsu salvetei uzliek tāda paša izmēra kulinārijas foliju, pie tās piestiprina sarkano noņemamo (plus) elektrodu, apsaitējot ar elastīgo saiti.
 
Jonoforēzes procedūras var veikt jebkuros režīmos.    
 
   
Tālr.: +371  22-13-09-13               E-mail:    zap  @   90  .  lv

 
 
 
Created by I.am.human.lv