«DoctorZap»
Teorija un principi
«DOCTORZAP» procedūras
Piecpadsmit iemesli
pēc «DoctorZap»
«DoctorZap» padomi
Hildas Klarkas
priekšgājēji un sekotāji
Ierīces režīmu rādītājs
Tehniskie dati utt..
Kontakti
 
 


 
ВСЕМ!
 
тампон китай
 
 
 
 
 

 
 
.
 
«DoctorZap» padomi

Galīgi nenozīmē, ka cilvēks, kurš izmanto ierīci   «DoctorZap»  pārvēršas par robotu un uzreiz pārstāj slimot. 

Evolūcijas laikā parazīti labi iemācījušies izdzīvot un piemēroties.Jo jums taču jātiek vaļā ne vien  no parazītiem, bet arī jāattīra organisms no to mitināšanās pēdām.

 Audiem un orgāniem nepieciešams atjaunot skābju un sārmu līdzsvaru. Histoloģiskajā līmenī jānotiek pārlādēšanai un endokrīnās sistēmas formatēšanai.

Brūcēm ir jāsadzīst, ceļiem un taciņām, kurus parazīti atstājuši jūsu ķermenī, jāpārtop jaunos audos. Atcerieties, ka pat miruši eksemplāri reģenerē vājas frekvences impulsus, ir kā kaitinot un aicinot pie sevis jaunus atnācējus. .

Ilgu laiku jūsu imūnsistēma uzskatīja parazītu par savējo un necīnījās ar to, bet gan aizsargāja, tādēļ imunitātei kādu laiku nepieciešama pāraudzināšana.

«DoctorZap» procedūru laikā vienu vai divas reizes nedēļā noteikti veiciet karstu attīrošo klizmu šādā sastāvā:

 Ņemiet 2 galviņas ķiploka un pēc apjoma tikpat daudz balto sīpolu, visu sīki sagrieziet, ielieciet glāzē, pievienojiet 1 tējkaroti sausu vērmeļu un aplejiet ar uzvārītu ūdeni. Nostādiniet  30 minūtes, tad izkāstajam novārījumam pievienojiet pusotra litra vārīta ūdens, kas atdzesēts līdz 40 grādiem.

Karstās klizmas veikt vēlu vakarā parazītu aktivitātes laikā.

Papildus klizmām lietojiet  4 reizes dienā sausu, uz smalkā sieta izsijātu šādu augu pulveri: vērmele, krustnagliņa, biškrēsliņš.
Vienai porcijai pagatavojiet  1/3 tējkaroti pulvera  (no jebkura minētā auga), ieviļiniet to rudzu maizes mīkstumā un norijiet, uzdzerot ūdeni .Šo augu  pulveris jālieto arī pēc procedūrām, ievērojot 2 nedēļu pārtraukumu.

Nostiprinot imūnsistēmu, esiet vērīgi, pēc iespējas izvairieties lietot taukus, kuru ražošanā izmantota termiskā apstrāde.
Dzeriet vairāk labas kvalitātes ūdens, un ēdiet vairāk svaigu augļu un dārzeņu..
Neaizmirstiet par antioksidantiem, divi ģēniji Linuss Paulings un Hilda Klarka iesaka vitamīna C diennakts devu no diviem līdz astoņiem gramiem.  Linuss Paulings, piemēram, ilgus gadus  sava mūža, bet nomira viņš 1994.gadā 94 gadu vecumā, ik dienu lietoja 18 gramus C vitamīna.
Noteikti kopā ar vitamīnu C lietojiet arī aminoskābi lizīnu, ieteicamā dienas deva ir 2 grami. Herpes vīrusa gadījumā 3 grami.
 
   
Tālr.: +371  22-13-09-13               E-mail:    zap  @   90  .  lv

 
 
 
Created by I.am.human.lv