«DoctorZap»
Teorija un principi
«DOCTORZAP» procedūras
Piecpadsmit iemesli
pēc «DoctorZap»
«DoctorZap» padomi
Hildas Klarkas
priekšgājēji un sekotāji
Ierīces režīmu rādītājs
Tehniskie dati utt..
Kontakti
 
 


 
ВСЕМ!
 
тампон китай
 
 
 
 
 

 
 
.
 
Hildas Klarkas priekšgājēji un sekotāji

Hildas Klarkas teorijas priekšgājēju plejādei jāpieskaita tādi ievērojami cilvēki kā Herberts Šeltons un Pols Bregs.

 Doktors Pols Bregs ir daudzu bestselleru autors par nepieciešamību attīrīt organismu, kā arī dabisko pārtikas produktu veikalu izvaidotājs Amerikā. Slavens zinātnieks, karaļu un prezidentu personiskais konsultants, sava mūža nogalē interesējās par Nikolas Tesla un Reinholda Folla eksperimentiem par šūnu iekšējo rezonansi šķidrā vidē.

 Pols Bregs ar visu savu mūžu pierādīja, cik efektīva ir organisma attīrīšanas un veselīga pārtika. Кad viņš traģiski gāja bojā  96 gadu vecumā, sekcijas laikā ārsti bija pārsteigti par viņa iekšējo orgānu jauneklīgo stāvokli.

Pols Bregs rakstīja, ka iekšējā netīrība ir briesmīgāka nekā ārējā. Tas, kurš attīrās tikai no ārpuses, tā arī paliek netīrs ķermeņa iekšienē. Cilvēki nesaprot, cik ļoti viņi piesārņo sevi ar vīrusiem un mikrobiem, lietojot nepiemērotu pārtiku, un cik daudz tādēļ organismā uzkrājas kaitīgo vielu, kuras jāizvada ar dabīgiem līdzekļiem.
Doktors Pols Bregs. Santa Fe California

Savulaik ar sirds un asinsvadu sistēmas darbības problēmu nodarbojās cienījamais medicīnas  profesors, divkārtēja Nobela prēmijas laureāts Linuss Paulings.
.
"Tagad es domāju, ka mēs spējam pilnīgi kontrolēt sirds un asinsvadus slimības, sirdslēkmes un insultus. Pienācīga C vitamīna un aminoskābes lizīna  izmantošana var novērst un izārstēt šīs slimības".  L Paulings, 1994.gads.

Linusa Paulinga sekotāji profesors Matiass Rats un doktors Roberts Katkarts pašlaik kopā ar Hildu Klarku izveido Eiropā veselības centrus   “Deep Breathing” . 

Parazīti ir galvenais iemesls liekam tuklumam, jo tie paņem cilvēka organismam nepieciešamās barības vielas, paņemot visu pašu labāko, atstājot cilvēkam tikai sārņus un tukšas kalorijas. 
Jums jākļūst uzmanīgiem, novērojot tādus simptomus, kā:
Svara pieaugums vai zudums, pārmērīga un pastāvīga bada sajūta, nepatīkama piegarša un slikts aromāts no mutes, siekalu izdalīšanās miegā, krākšana, pinnes un pārāk sausa āda, nepatīkama ķermeņa smaka..

Intoksikācijas sekas var būt arī tādas slimības kā vēzis, HIV, astma, diabēts, epilepsija, migrēna..
 
   
Tālr.: +371  22-13-09-13               E-mail:    zap  @   90  .  lv

 
 
 
Created by I.am.human.lv