«DoctorZap»
Teorija un principi
«DOCTORZAP» procedūras
Piecpadsmit iemesli
pēc «DoctorZap»
«DoctorZap» padomi
Hildas Klarkas
priekšgājēji un sekotāji
Ierīces režīmu rādītājs
Tehniskie dati utt..
Kontakti
 
 


 
ВСЕМ!
 
тампон китай
 
 
 
 
 

 
 
.
Iepriekšēja daļa >> Hildas Klarkas priekšgājēji un sekotāji
 
Ierīces režīmu rādītājs

Visas dzīvas būtnes izstaro elektromagnētiskos viļņus. Līdz ar novecošanās procesu elektromagnētiskā lauka joslas platums samazinās. Bet kad organisms ieto bojā,  paliek tikai viena vienīga šai sugai raksturīgā rezonanses frekvence. Tādējādi, ja mūsu rīcībā ir paraugs, mēs spējam identificēt patogēnus.

Ierīcē  «DoctorZap» tiek realizēti  astoņi režīmi patogēnu iznīcināšanai. Visiem režīmiem piemīt porainība un signāla forma stingri atbilstoša Hilda Klarkas protokolam.

Pirmie divi režīmi ir kopējie, frekvence  30 kHz ir standarts, kurš sevi labi apliecinājis šāda tipa ierīču izstrādnēs.
Hilda Klarka sava turpmākā pētījuma rezultātā atsaucas uz arī uz frekvenci  1 kHz ar dziļo atbalsi.
Pārējās frekvences ir specifiskas ar šauru iedarbību.

  1. Kopējais režīms frekvence 1 kHz
  2. Kopējais režīms frekvence  30 kHz
  3. Herpes  1 vienkāršā formā frekvence 292 kHz
  4. Prostata adenomas vīruss frekvence 393 kHz
  5. Herpes 2 vienkāršās formās, frekvence 360 kHz
  6. Trihomonāde – parazīts, frekvence 381 kHz
  7. Hepatīts Б. 418 kHz
  8. Universāls režīms, kurā režīmi no pirmā līdz septītajam darbojas pa 2 minūtēm, nomainot viens otru ar 2 minūšu aizkavēšanos.

Porcedūru skaits  katram  pacientam tiek izraudzīts individuāli,  vadoties no aprēķina   – 7-20-7-20-7, kur 7 minūtes – seanss, 20 minūtes – pārtraukums. Trīs procedūras ļauj maksimāli samazināt parazītu daudzumu organismā.

ELEKTRODI

    Ierīce  «DoctorZap» ir komplektēta  ar četriem vara elektrodiem, no tiem 2 ir izņemami, cilindriski ar diametru  15 mm, un divi apaļi, piestiprināti ierīces korpusam.

Ja procedūras laikā elektrodi jūs piededzina, pamēģiniet biežāk mainīt elektrodu pozīciju vai nomainiet režīmu, ,ja ierīce ir ieslēgta pirmajā režīmā, pārceliet to uz otro vai astoto.

Izmantojiet bērnu krēmu vietās, kur āda saskaras ar elektrodiem. Ja āda ir īpaši jūtīga, izmantojiet izņemamus elektrodus.  

Pēc pasūtītāja vēlēšanās ierīci var papildus komplektēt ar elektrodiem, kas paredzēti vaginālajām vai rektālajām procedūrām, (kas izmantojamas dzemdes kakla erozijas vai prostatīta gadījumā).
 
UZMANĪBU:
Lai izvairītos no apdegumiem, izmantojiet elektrodus vaginālajām vai rektālajām procedūrām tikai režīmos no trešā līdz septītajam!
 
   
Tālr.: +371  22-13-09-13               E-mail:    zap  @   90  .  lv

 
 
 
Created by I.am.human.lv